RM10J3R3CT
MFR.Part #
RM10J3R3CT
JLCPCB Part #
C4171999
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS