RM06F4532CT
MFR.Part #
RM06F4532CT
JLCPCB Part #
C4123156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS