RC2012J823CS
MFR.Part #
RC2012J823CS
JLCPCB Part #
C3997690
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS