PCR1EEG681MB14LL35WT
MFR.Part #
PCR1EEG681MB14LL35WT
JLCPCB Part #
C453503
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
14mm 25V 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS