PCR1EEG101MCACLL50WP
MFR.Part #
PCR1EEG101MCACLL50WP
JLCPCB Part #
C2918261
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 12.5mm 25V Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS