RM06F24R3CT
MFR.Part #
RM06F24R3CT
JLCPCB Part #
C3980821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS