RM04F82R0CT
MFR.Part #
RM04F82R0CT
JLCPCB Part #
C3989234
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS