RM02F24R3CT
MFR.Part #
RM02F24R3CT
JLCPCB Part #
C4229466
Description
-55℃~+125℃ 24.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS