RC1005F165CS
MFR.Part #
RC1005F165CS
JLCPCB Part #
C3913468
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS