DCMC303U075BC2B
MFR.Part #
DCMC303U075BC2B
JLCPCB Part #
C3814810
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 12.1A@120Hz 15.6mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 30000uF 50.8mm 75V 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS