QXT2G333KRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXT2G333KRPT
JLCPCB Part #
C3810666
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 200V、400V 33nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS