717P2225800LDR01
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
717P2225800LDR01
JLCPCB Part #
C3784258
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 2.2nF 800V、1.8kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS