SMBJ17CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ17CA-TP
JLCPCB Part #
C435934
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 17V 18.9V 1uA 21.7A 27.6V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS