SMAJ58CA-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- SMAJ58CA-TP
- JLCPCB Part #
- C435928
- Package
- DO-214AC(SMA)
- Description
- -55℃~+175℃ 1uA 4.3A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS