ESD12VD3B-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD12VD3B-TP
JLCPCB Part #
C435886
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 12V 13.5V 15.5V 1A@8/20us 1uA 350W 80pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS