SK5150B-LTP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SK5150B-LTP
JLCPCB Part #
C3759326
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100A 150V 1mA@150V 5A 870mV@5A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS