MBR20U45-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBR20U45-TP
JLCPCB Part #
C3758665
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 20A 300A 45V 500mV@20A 500uA@45V TO-277 Schottky Diodes ROHS