SK3150BH-LTP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SK3150BH-LTP
JLCPCB Part #
C3758496
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100A 150V 3A 5uA@150V 860mV@3A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS