NJW4184DL1-25B-TE2
MFR.Part #
NJW4184DL1-25B-TE2
JLCPCB Part #
C3746899
Package
TO-252
Description
-40℃~+85℃ 1 19uA 2.5V 200mV@(100mA) 300mA 35V 42dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS