NJW4184DL1-15B-TE2
MFR.Part #
NJW4184DL1-15B-TE2
JLCPCB Part #
C3747655
Package
TO-252
Description
-40℃~+85℃ 1 15V 19uA 200mV@(100mA) 29dB@(1kHz) 300mA 35V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS