BZT52B68JS-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B68JS-TP
JLCPCB Part #
C3741534
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@51V 1kΩ 200mW 200Ω 66.64V~69.36V 68V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS