BZT52C6V8HE3-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZT52C6V8HE3-TP
- JLCPCB Part #
- C3738308
- Description
- -65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 2uA@4V 500mW 6.4V~7.2V 6.8V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS