SMAZ20-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAZ20-TP
JLCPCB Part #
C3736640
Package
DO-214AC(SMAJ)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 180Ω 19V~21V 1W 20V 500nA@15.2V ±5% DO-214AC(SMAJ) Zener Diodes ROHS