BZT52B13JSHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B13JSHE3-TP
JLCPCB Part #
C3731596
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.74V~13.26V 13V 170Ω 200mW 30Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS