171222K630C-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
171222K630C-F
JLCPCB Part #
C7165017
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 250V、630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS