ELXM181VSN681MP45S
MFR.Part #
ELXM181VSN681MP45S
JLCPCB Part #
C3722761
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.79A@120Hz 10mm 180V 22mm 47mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS