E92F501VND821MB80U
MFR.Part #
E92F501VND821MB80U
JLCPCB Part #
C3722694
Package
Plugin,D40xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 102mΩ@120Hz 22.5mm 40mm 5.8A@120Hz 5000hrs@85℃ 500V 82.5mm 820uF ±20% 插件,D40xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS