EGXF161ELL111MK25S
MFR.Part #
EGXF161ELL111MK25S
JLCPCB Part #
C1598290
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 110uF 12.5mm 160V 25mm 3000hrs@125℃ 528.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS