SMAJ250A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ250A-TP
JLCPCB Part #
C3715453
Package
DO-214AC(SMAJ)
Description
-55℃~+175℃ 1A 1uA 250V 279V 400W 405V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMAJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS