30KP42A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
30KP42A-TP
JLCPCB Part #
C3713918
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW 420.8A 42V 46.9V 72V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS