SMCJ1.5KE82A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE82A-TP
JLCPCB Part #
C3711997
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 113V 13.5A 5uA 70.1V 77.9V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS