SMF14A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF14A-TP
JLCPCB Part #
C3698583
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 14V 15.6V 1uA 200W 23.2V 8.6A TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS