MT25C16T1-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MT25C16T1-BP
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.6kV 150mA 2 SCR 2.5V 200mA 550A@50Hz - Thyristors (SCR)/Modules ROHS