NQ01WMJ0273TEE
MFR.Part #
NQ01WMJ0273TEE
JLCPCB Part #
C965326
Description
-55℃~+155℃ 25V 27kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS