SNR5040K-1R5N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR5040K-1R5N
JLCPCB Part #
C326313
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 15mΩ 4.3A 6.3A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS