SMTDR32-150M
MFR.Part #
SMTDR32-150M
JLCPCB Part #
C326192
Package
SMD,3.5x3mm
Description
15uH 460mΩ 750mA Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS