MLP331M420EB0A
MFR.Part #
MLP331M420EB0A
JLCPCB Part #
C3308668
Package
Plugin,P=25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 330uF 420V 530mΩ ±20% 插件,P=25.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded