MSJP11N65-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MSJP11N65-BP
JLCPCB Part #
C3280799
Package
TO-220AB(H)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 21nC@10V 380mΩ@10V 4V@250uA 5.5pF@50V 50pF 650V 78W 901pF@50V N-Channel TO-220AB(H) MOSFETs ROHS