MCB200N06Y-TP
MFR.Part #
MCB200N06Y-TP
JLCPCB Part #
C3277473
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.2V 2.6mΩ@10V 200A 260W 5.95nF@25V 60V 93nC@10V D2PAK MOSFETs ROHS