ECASD60E477M006K00
MFR.Part #
ECASD60E477M006K00
JLCPCB Part #
C3275095
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5V 3.1mm 3.5A@100kHz 470uF 6mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS