XC167CI16F40FBBKXQMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XC167CI16F40FBBKXQMA1
JLCPCB Part #
C3232395
Package
TQFP-144(20x20)
Description
103 128KB 2.35V~2.7V 40MHz 8bit、10bit Others TQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS