CY7C1021BN-15VXE
MFR.Part #
CY7C1021BN-15VXE
JLCPCB Part #
C2955979
Package
BSOJ-44
Description
-40℃~+125℃ 130mA 15mA 15ns 1Mbit 4.5V~5.5V Parallel Port (Parallel) BSOJ-44 SRAM ROHS