CY7C1345A-100AC
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY7C1345A-100AC
JLCPCB Part #
C2955573
Package
LQFP-100(14x14)
Description
0℃~+70℃ 10mA 3.135V~3.6V 320mA 4.5Mbit 8ns Parallel Port (Parallel) LQFP-100(14x14) SRAM ROHS