CY7C1370B-200AC
MFR.Part #
CY7C1370B-200AC
JLCPCB Part #
C2955322
Package
LQFP-100(14x20)
Description
0℃~+70℃ 18Mbit 20mA 3.135V~3.63V 315mA 3ns Parallel Port (Parallel) LQFP-100(14x20) SRAM ROHS