CY7C141-55NC
MFR.Part #
CY7C141-55NC
JLCPCB Part #
C2955170
Package
BQFP-52
Description
0℃~+70℃ 110mA 15mA 4.5V~5.5V 55ns 8Kbit Parallel Port (Parallel) BQFP-52 SRAM ROHS