CY7C146-45NC
MFR.Part #
CY7C146-45NC
JLCPCB Part #
C2955092
Package
BQFP-52
Description
0℃~+70℃ 120mA 15mA 16Kbit 4.5V~5.5V 45ns Parallel Port (Parallel) BQFP-52 SRAM ROHS