CY15E016Q-SXET
MFR.Part #
CY15E016Q-SXET
JLCPCB Part #
C2952466
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 16Kbit 16MHz 4.5V~5.5V SPI SOIC-8 FRAM ROHS