S25FS256SAGBHI200
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
S25FS256SAGBHI200
JLCPCB Part #
C2949924
Package
TBGA-24
Description
-40℃~+85℃ 0.025mA 1.7V~2V 100,000 cycles 133MHz 20 Years 256Mbit SPI TBGA-24 NOR FLASH ROHS