S27KS0642GABHI020
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
S27KS0642GABHI020
JLCPCB Part #
C2948723
Package
VBGA-24
Description
-40℃~+105℃ 1.7V~2V、2.7V~3.6V 35ns 360uA 64Mbit HyperRAM VBGA-24 PSRAM ROHS