E2681M6R3A120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2681M6R3A120RL
JLCPCB Part #
C2898791
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 6.3V 680uF Polymer ±20% 插件,D5xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS